www.fb.com/rs4v4

PrijemKalendarTabelaFAQ - Često Postavljana PitanjaLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   Pet Jul 25 2014, 14:44

Na Mariborovoj konferenciji za stampu, novi kapiten NK Maribora, Milos Kesegic, osuo je paljbu na bivseg kapitena doticnog kluba Jaska Kinga. Naime, Kesegic je izjavio da je par puta u toku lige Jasko nastupao za FC Spartak Moscow, pod imenom svog kolege iz Slovenske reprezentacije Ferrari. Ako je ovo istina, ocekujemo odgovor iz vrha Super Lige, a za sada se jos uvek niko nije oglasio.

Takodje je naveo da je jedan od meceva bio i mec protiv mostarskog Veleza.

Do svega toga mozda i ne bi doslo da NK Maribor nije u losoj finansiskoj situaciji, i da dosta igraca nije napustilo taj klub. Kako prenose "Slovenske Novice", Milos Kesegic ce najverovatnije ugasiti klub i rezidenciju preseliti na ostrvo Britanije.
Nazad na vrh Ići dole
Raheem Sterling

Muški Broj poruka : 582
Datum upisa : 22.08.2013
Godina : 19

PočaljiNaslov: Re: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   Pet Jul 25 2014, 20:29

Smijesno.. Ja ti predam tim a ti pljujes po meni.. Do prije par dana sve je bilo ok. Smile

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Diego Cholo Simeone

Muški Broj poruka : 497
Datum upisa : 05.06.2013

PočaljiNaslov: Re: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   Pet Jul 25 2014, 21:53

Jeste ljubomoran sam sto te svi zajebavaju po sobama
A o tome ko je bolji od koga ne treba raspravljati pozz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   Pet Jul 25 2014, 22:21

Pohvalite totija, ne svadjajte se... cc bravo totti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Diego Cholo Simeone

Muški Broj poruka : 497
Datum upisa : 05.06.2013

PočaljiNaslov: Re: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   Pet Jul 25 2014, 23:12

nzm jasko sta ti je sve ovo trebalo, ako si vec hteo da raspustis tim mogao si lepo da kazes a ne da me mesec dana lozis da mi ostavljas ekipu, a da si pritom znao da nam pojacanja koje smo planirali nece doci i da ce se tim raspasti.
mogli smo da se razidjemo ko ljudi jbg
Nazad na vrh Ići dole
beli

Muški Broj poruka : 493
Datum upisa : 19.03.2013

PočaljiNaslov: Re: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   Sub Jul 26 2014, 00:32

Ovog Jaska treba banovati, nadam se da hocete. Lik je posasavio ..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   Sub Jul 26 2014, 00:35

I nova sapunica je pocela... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"   

Nazad na vrh Ići dole

Kesegic optuzuje Kinga: "Igrao je za Spartak"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Spartak Moskva - Velež 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu