PrijemKalendarTabelaFAQ - Često Postavljana PitanjaLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 20
Lokacija : Topola

PočaljiNaslov: Ajax i Valencia otvorili SRS kup!   Pet Apr 12 2013, 15:04

U okviru četvrtfinala SRS kupa, odigran je meč između Ajaxa i Valencije! Tokom prvog dela igre Ajax je napadao i stvarao više šansi. Sjajni Nocerino je svojim pasovima protivnicima zadavao velike muke. Pred kraj prvog poluvremena Valencia je napadala preko Keitha Flinta, ali nije pravila veće probleme Sergiu Ramosu. U prvom minutu drugog poluvremena Ajax je imao neverovatnu šansu da postigne pogodak. Naime, Morti je sjajno uposlio Mozilinja, čiji udarac neverovatno brani Adil Rami. Nakon samo pola minuta kasnije Mozilinjo proigrava Nocerina koji dovodi svoj tim u vođstvo. Svega 5 sekundi pre kraja meča, Nocerino je, na asistenciju Mortija postavio konačan rezultat - 2:0!

FC Ajax Amsterdam: Nocerino, Mozilinjo, Morti, Sergio Ramos
Valencia FC: Adil Rami, Keith Flint, Strumf, Di Maria