www.fb.com/rs4v4

PrijemKalendarTabelaFAQ - Često Postavljana PitanjaLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Intervju sa Osini po prasini!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Вуле™

Muški Broj poruka : 1087
Datum upisa : 07.04.2013
Godina : 20

PočaljiNaslov: Intervju sa Osini po prasini!   Ned Jan 19 2014, 15:46

Nakon malo duzek vremena,napokon sam uspeo da obavim intervju sa kapitenom Olympiacosa,Osinija.Iako je bio zauzet uzimajuci recepte od Velosove mamicke,uspeo je da izdvoji vreme i odgovori na par pitanja..

Vule™- "Olympiacos trenutno odlicno igra.Sta mislis,imate li sanse za 1. mesto u Ligi?"
Osini po prasini- "Pa mislim da imamo dobre sanse,ne zaostajemo mnogo a uz to mislim da ce malaga tesko zadrzati ovakvu formu ( pa pogledajte samo kakvih botova tamo ima) i u nastavku tako da ce borba za prvo mesto sigurno biti veoma neizvesna.."

Vule™- "Sa kim se najbolje slazes u ekipi i ko ti pokazuje najveci trud na treninzima i utakmicama?"
Osini po prasini- "Ma svi su dobri mi smo malo drugacije ukomponovana ekipa od ostalih nema tu nekih problema sto se druzenja i igre tice niti nekih nesporazuma, a moram da izdvojim Strumfa za trud u organizovanju meceva i vodjenje ekipe (naravno i uz kvalitetnu igru na terenu) , vazno je kada imas takvog igraca na koga se u svakom trenutku mozes osloniti.."

Vule™- "Мичу je otisao u penziju,koliko ce on nedostajati tebi i tvojoj ekipi i da li vec tragate za kvalitetnim igracem?"
Osini po prasini- "Micko je oduvek bio vazna karika u nasoj ekipi i decko koga smo svi nekako gotivili i uz njega je svaki trening i svaka utakmica bila zanimljivija i sigurno da ce nam nedostajati u smislu pozitivne atmosfere.. naravno mi kao ozbiljna ekipa moramo obezbediti na vreme neko pojacanje i na tome se uveliko radi i vec smo poslali neke placenike da prete pojedinim igracima, razbijaju prozore na kuce i ostavljaju poruke da neko od naciljanih meta ne bi odabrao neku drugu ekipu u prelaznom roku.."

Vule™- "Kako komentarises vase ucesce u Ligi Sampiona?"
Osini po prasini- "Sto se lige sampiona tice, pokazali smo da mozemo mnogo vise nego prosle godine kad smo sluzili za nabijanje gol razlike i da smo sami krivi sto nismo prosli dalje zbog bez veze prosutih nekoliko bodova ali sta je tu je, nije mi nesto preterano zao, prioritet nam je nasa liga, a onaj iker i burger mogu da si nabiju njihovo smesno tamicenje tamo gde sunce ne sija, i da mi je bas drago sto je nemacki tim ispao iz grupe."

Vule™- "Vidim da si potpuno zarazen H1Z1(Zmija virus)-om,konzumiras li neke lekove kako bi se izborio sa navedenim virusom?"
Osini po prasini- "Da bilo je to gadnih nekoliko dana na srecu raspitali smo se kod mnogih doktora i travara i rekli su da je jedini lek majcino mleko..Naravno tu su brige nas zarazenih prestale i laknulo nam je znajuci da je Velosova mamicka nepresusan izvor te lekovite tekucine i rad donator te nam je svima strcnula par doza vise za svaki slucaj i sada je sve na svom mestu..ipak avatar ostaje kao posledica te opake bolesti.."

Vule™- "Hvala na izdvojenom vremenu,sve najbolje u nastavku karijere."
Osini po prasini- "Nema na cemu."
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rk-srb.com
Osini po prasini

Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Ned Jan 19 2014, 20:04

Alo bre kakva je ovo provokacija, tuzicu vas list za neistine i klevete! uopste na kraju nisam reko nema na cemu!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Strumf

Muški Broj poruka : 295
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 102

PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Ned Jan 19 2014, 20:12

Dobar, dobar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kubalionzzale

Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Ned Jan 19 2014, 20:14

Cuj nema na cemu, valjda hvala vama xD
Nazad na vrh Ići dole
Вуле™

Muški Broj poruka : 1087
Datum upisa : 07.04.2013
Godina : 20

PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   Ned Jan 19 2014, 20:29

Osini po prasini ::
Alo bre kakva je ovo provokacija, tuzicu vas list za neistine i klevete! uopste na kraju nisam reko nema na cemu!

Bio si pod utiskom H1Z1 pa sam morao to da ubacim.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rk-srb.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Osini po prasini!   

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa Osini po prasini!
» Ekskluzivan intervju sa Keith Flintom!
» Intervju sa TB87!
» Intervju sa Isco Alarcón

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: