www.fb.com/rs4v4

PrijemKalendarTabelaFAQ - Često Postavljana PitanjaLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Legenda Sale napravio korak vise

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Вуле™

Muški Broj poruka : 1087
Datum upisa : 07.04.2013
Godina : 20

PočaljiNaslov: Legenda Sale napravio korak vise   Ned Dec 22 2013, 12:54

Legenda  Sale napravio korak vise

Pre par dana,forum je na malo duze vreme napustio veteran koji je od osnivanja foruma bio aktivan-Sale.On je napravio korak vise i uskoro odlazi na medeni mesec sa svojom lepsom polovinom.Olympiacos je dosta pogondjen ovim odlaskom i tvrde da ce u njihovom timu,kao i u srcu biti uvek mesta za Saleta..Pitavsi osinija kako se oseca nakon ove odlike Saleta,osini je odgovorio jecavim i drhtavim glasom kratko ali jasno : „Ko da su mi nogu amputirali i pozvali me na livadicu da pikam fudbal“ .Sale ce biti upamcen po mnogim prelepim golovima,jos lepsim asistencijama ali ce takodje biti upamcen i po veoma fair-play ponasanju.Pitavsi Saleta koliko mu tesko pada napustanje foruma,ali i pre svega Olympiacosa,odgovorio je : „Tesko da cu ga ikada i napustiti,i forum a pogotovo OLIMP..,Jednostavno na neko vreme cu biti odsutan i necu prisustvovati utakmicama,ali cim se to zavrsi ako sve bude ok eto mene opet nazad u Beograd,ovog puta kao ozenjen covek. Verujem da ce forum funkcionisati kao i dosad ima tu dosta kvalitetnih novinara,a sto se OLIMP-a tice,ma znaju oni sve,ja duboko verujem da oni svi,svih sedmoro(osmoro ako se hamsa pojavi).Imaju sve potrebne kvalitete da daleko doguraju,ako se sve kockice sloze cak i do titule..

Dosavsi na stadion Olympa da se oprosti od svojih navijaca,ceo stadion se za veoma kratko vreme napunio i izazvao inzvarednu atmosferu.Navijaci su mu uzvikivali pesme,sjajne koreografije izvodili,medju kojima je bila i sledeca.

Zelimo Saletu sto lepsi oporavak u Grckoj,pa da nam se vrati sto pre i zablista ponovo za Olymp!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rk-srb.com
Mr. Clutch

Muški Broj poruka : 686
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 20

PočaljiNaslov: Re: Legenda Sale napravio korak vise   Ned Dec 22 2013, 12:57

Sale, hvala ti za sve! Smile

P.S. Vule, bravo za članak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Legenda Sale napravio korak vise