PrijemKalendarTabelaFAQ - Često Postavljana PitanjaLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovaratiShare |

ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole
AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   Pet Okt 11 2013, 21:24

Lokacija : Srbija

PočaljiNaslov: Re: ZALBA NA SUDIJU NA UTAKMICI RM-NAPOLI DRUGA LIGA   Pet Okt 11 2013, 21:37

Pobogu, postavi snimak, dokaz, vreme, nesto. Dobro da na chatu nisi viknuo pa sve sami da trazimo.
Pogledaj profil korisnika
Podolski9

avatar

Muški Broj poruka : 293
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 23

daj malo vise napisi, koji je sudija, ko je igra 3v4(iako nije dozvoljeno) i snimka ako ima
Mr. Clutch

avatar

Muški Broj poruka : 686
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 20
Lokacija : Topola

Vi iz reala ste definitivno propali abortusi...
Podolski9

avatar

Godina : 23

i ako se zelis zalit to ne pises ovdje nego [Only admins are allowed to see this link]
Mr. Clutch

avatar

Godina : 20

Grešiš, Podolski. Žalbe se pišu ovde: [Only admins are allowed to see this link] .

-Ja nemogu da verujem..
-Koliko znam, mec se igrao i u 19:59 je igrac napolija izasao iz sobe, izmena nije mogla uci posto je napoli iskoristio sve izmene  napoli je odigrao zadnjih 1:31 sa 3 igraca, samo ja vas da pitam nesto  vi ste trazili neki sluzbeni koliko ja znam nemoj poricati to,reci mi ti na osnovu cega bi vi dobili sluzbeni?!, ja sam produzio 1:30 zbog svakakvih pauza, vracanja lopti , i zbog prvog poluvremena zato sto tad nisam produzio, a ti koji imas zalbu na sudiju bejlu, slusaj ti mene, ja sam vas cekao 1 sat da odigrate 1 mec , pa reci ti meni da li je to normalno, snimak je 41 minut i jos dok smo menjali hosta, raspravljali,ja verujem da niko normalan ne bi cekao 1 sat da se odigra 1 mec, koji se odigra za 25 minuta u prvoj ligi, pisali ste ceo mec ko nenormalni tako da nisam pohvato sve, po meni, da sam gledao koliko ste pisali , pa vi ne bi trebali zadnjih 3 min da odigrate ona , oba tima. pA STO NAPOLI NE BI IGRAO 3V4 AKO NEMAJU IZMENU,MEC SE NASTAVLJA , DA LI NAPOLI IGRAO SA 1 ILI 3 IGRACA, DA STE DALI GOL BILO BI VAM DOBRO, A OVAKO VAM NIJE DOBRO IAKO STE KRALI SVE ZIVO NA KRAJU, LJUDIMA STE AUT UKRALI,A JOS SE TI ZALIS, IMALI SMO PROBLEM PROSLO KOLO, VI STE PRISTALI DA VAM SUDIM I ETO, JA SAM SUDIO SVOJE , IAKO SAM MORAO DA SMIRUJEM , A TO NISAM USPEO KOLIKO STE VI PISALI.
Homeland(A)

avatar

ako ne moze, nek se odigra produzetak 1:31 4v4  :v
Gost
Gost

Ovo za pauze je kriv Bale toliko od mene a cim zatrazimo mi pauzu kad je lahm izasao odma se bude .
TB87

avatar

Muški Broj poruka : 678
Datum upisa : 17.04.2013
Godina : 25
Lokacija : Zemun

Rezultat je 1:0 za Napoli. Odluceno je da se ponovi drugo poluvreme,imate rok do sutra uvece,u protivnom bice kaznjena oba tima.