www.fb.com/rs4v4

PrijemKalendarTabelaFAQ - Često Postavljana PitanjaLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovaratiShare | 

Vracanje Cazorli admina!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Da li zelite da se vrati Cazorli admin??
Da
42%
 42% [ 14 ]
Ne
58%
 58% [ 19 ]
Ukupno Glasova : 33

AutorPoruka
RvP20

Muški Broj poruka : 439
Datum upisa : 27.06.2013

PočaljiNaslov: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 17:47

Evo,posto su se pobunili oko admina i ja cu se pobuniti.Mislim da se Cazorli treba vratiti admin,pre nego sto pomislite stvasta ruzno o meni procitajte ovo dva puta da biste shvatili o cemu vam zapravo govorim.Poznajem Cazorlu od kada sam se registrovao na forum i blizak sam sa njim,tako da mogu da vidim sve najbolje u decku.Cuo sam razne price poput,pobanovao je pola foruma ovo ono,siguran sam da Cazo nije takav covek da uradi nesto toliko glupavo.Kao sto je Prosinecki rekao "Svaki ban ima svoj razlog",tako je verovatno i Cazorla imao svoj razlog.Iskreno boli ga patka,kolika ce njemu biti reputacija,ili koliko ce ga ljudi mrzeti.Cazorla je po mnogima uradio vise nego svi na ovome forumu,zbog toga ja mislim da zasluzuje drugu sansu.Svi nesto pljuju i kritikuju Cazorlu zbog stvari koje je uradio a niko ne vidi da sadasnja vlast radi pedeset puta gore stvari.Pola tema ovde je on otvorio,vise od polovine foruma je on uredio.Iskreno,zasluzuje drugu sansu,ako je ikada dobije ja sam siguran da nece napraviti neku klubost.Iskreno ako dobijem ban nije mi bitno jer ovo shvatam kao igricu u kojoj ne trebam da se nerviram.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Hamsik

Muški Broj poruka : 152
Datum upisa : 23.03.2013
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:04

Nisi kompetentan da pricas o trenutnim adminima i prethodnim jer nisi igrao u to vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

Muški Broj poruka : 536
Datum upisa : 19.03.2013
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:05

"Jos jedanput ga spomeni picka ti materina da ti picka materina razumijes me, tebi i Cazorli, onom zlocincu i zlikovcu"
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:35

Veloso mislio sam da si neki stariji covek,izgledao si mi onako odoka pametan,ali vidim da si zapravo glup slaphead 
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:36

Hamsik u pravu si,ali ga znam dovoljno dobro da mogu pricati (:
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:40

Neces na mom prezimenu dobijat' jeftine poene
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:41

Kakve poene o cemu ti filozofiras? Kraj price,ti o meni mislis najgore, i ja o tebi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Veloso

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:44

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ovaj momak ne kapira. Nema cika veloso nista protiv tebe momak
Nazad na vrh Ići dole
RvP20

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:45

Lepo je za znati,ako ti nije problem necemo komunicirati (:
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:47

Cekamo TB-a da raspise referendum da se narod izjasni ne mozes ti RvP to da radis. Valjda postoji neki red majkumu necemo krsiti Ustav Reasl Soccer Foruma. Naravno da glasaju mogu samo oni koji imaju aktivno biracko pravo znaci 18 godina. Jebi ga Xperte ti neces moci za tebe pravimo izuzetak posto si poslovno nesposoban ceo dan nista ne radis samo se zajebavas......
Nazad na vrh Ići dole
Vlad1234

Muški Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 18:55

Ja nemam nista protiv cazorle a ako je nesto uradio,mora da je imao neki razlog.Ljude ne treba mrzeti vec druziti se sa njima.A i vi ste nekad u zivotu dobili drugu sansu,sto i njemu ne date.Ja ne znam sta je uradio ali ga ne treba sad bas pljuvati nije neki kriminalac pa da je uradio ne znam sta.Zato nemoj te se svadjati vise o tome nek admini odluce oceli mu dati admina nazad a vi se druzite sa njim nemoj te ga mrzeti dzabe,mozda ce vam nekad u zivotu trebati ali nece vam pomoci zbog neke tamo glupe mrznje.RvP20 je bio i tu malo upravu,lepo kaze da treba procitati njegov roman 2 puta Very Happy Very Happy Very Happy.Zato ne kazem da ga sad ne treba podrzati ali cazorla je vas drug i ako je nesto skrivio nek bude kaznjen ali ni vi ste neka nevinasca.Pozz RvP20 i Veloso i Hamsik.Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Keith Flint

Muški Broj poruka : 403
Datum upisa : 20.03.2013

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 19:02

Himna Republike Serbian Real Soccer Forum:

[Only admins are allowed to see this link]
Nazad na vrh Ići dole
JordiAlba

Broj poruka : 137

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 20:08

Ova opcija ne dolazi u obzir,admin treba da bude neko ko je ozbiljan,kome niko sastrane nece diktirati,koji ce biti odlucan u svojim namerama i koji zna sta hoce a sta nece.Pravite cirkus od ovog foruma,da se ja pitam pola foruma bih banovao..bolje 10 ozbiljnih i razumnih ljudi nego 50 lelemuda kojima nikad ne mozes ugoditi.
Nazad na vrh Ići dole
Vlad1234

Muški Broj poruka : 25
Datum upisa : 29.06.2013
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 20:29

Jeste tako jordi ali ti si u komisiji a admini ce odluciti o tome dal cemu dati admina nazad.I jeste bolje manje ljudi ali da su razumni a ne da se svadjaju za sitnicu a ne njih 200 pa da se svadjaju za neke gluposti.E ali vidis drugi misle drugacije pa ti ne daju admina Very Happy,ali ga mozda i dobijes vremenom,ko zna.Ali ti si u komisiji pa ako izadjes iz komisije cekas da ti daju admina,a bices bez funkcije koja nije bas mala.Ali sve u svemu mozda je i pametno da mu ne date admina,jer on bi ban ceo forum,ne pola -.- pa ako mu nesto kazes on bi odam tebge ban,ODMA!!Ali vasa odluka.Zato uzivajte ne odlucujete vi nego admini Very Happy.I lepo od vas sto ste izneli misljenja.Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
JordiAlba

Broj poruka : 137

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 20:36

Vlad1234 ja nisam u komisiji,to mi je greskom tako stavljeno.Takodje nisam vise ni u grafickom timu,to vecina ne zna jer nisam otvarao temu da se jadam kako napustam funkciju.Sto se admina tice,da mi nude za silne pare ne bih pristao da budem admin jer ja ne umem da radim sa zivotinjama,nisam veterinar.Provodio sam vreme na mnogo foruma i igrao u mnogim ligama ali ovo je opsti haos,moram da kazem da je ovaj forum postao cista sprdnja i jedna velika neozbiljnost ne samo admina koje toliko negodujete,nego i svih ostalih clanova (cast izuzecima).
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Muški Broj poruka : 176
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 20:40

AHAHAHAHAH, citam ovo i ne verujem majke mi...Pazi ovako, RVP, ne znam za tebe, al ja sam na ovom forumu jer mi je gotivno da igram ligu i jer ima nekoliko likova s kojima se zajebavam na chatu i to.Ne znam koliko si dugo na forumu, deluje mi ne dovoljno dugo da bi uvideo koliko je sve ovo sada uopste uspeh.Za to je zasluzan Admin team(gde sebe ne svrstavam), kao i clanovi koji se trude da sve bude kako treba(tu podrazumevam zavrsenu 1 ligu i kup, odrzan Kup Nacija, napravljenu 2.ligu).O kojoj sad ti drugoj sansi pricas kad sa Cazorlom koji je admin, danas igramo ligu, sutra dodjes i ne postoji forum, ili su dobili ban 43 clana zato sto je jedan dao gol Cazorlinoj ekipi, drugi je odbranio, treci ga sprda na chatu , itd...Posle svake tekme u ovoj vasoj 2 ligi, nije niko banovan a da nije krenuo nesto da kenja kao Saravi i par idiota..Ne kazem da si nebitan al ne bi trebao ti da pokreces ovo nego recimo czv,Hamsik,Flint ili neko treci koji je igrao i kad je Caz bio admin...A VLAD1234, koje druzenje, kakve picke materine, ti ko da sastav iz srpskog pises: "Danas je lep dan, cvece raste, Sunce sija i nece doci do 3 svetskog rata"..Ako hocete igrati takvu ligu sa Cazom kao adminom, ja cu prvi otici odavde ..Toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:14

Evo da i ja dodam nesto pametno, svaka cast Cazorli na trudu,napravio je ovaj forum i puno za njega uradio i svaka mu cast,ali to ne znaci da kad mu dopizdi moze da uradi sta hoce i kome hoce jer mnogi to ovde nisu zasluzili. Licno smatram da nije dovoljno ozbiljan da mu se vrati admin ne zato sto imam nesto protiv njega (jer nemam niti sam ikad imao), vec mislim da ne treba svi da razmisljaju i cimaju se da li ce on danas ili sutra ustati na levu nogu i uraditi ono sto je vec uradio, i da se ovi momci koji su danas admini (uz pomoc nekih ok obicnih clanova) nisu potrudili i stavili svoja ledja za ostale ovog foruma ne bi ni bilo.I nadam se da ce ostati da igra ligu s nama ali da nece postati admin ponovo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:14

Eee, remzi, remzi..kao i svako drugi pamti ono najgore, kad si vec spomenuo kup nacija, ko ga je organizovao? kad si vec spomenuo 2.ligu, ko je igrace dovodio?
Sto se tice 'banovanja celog foruma' sto mi natrljavate na nos vec koliko, verovatno ste pomesali sa banovanjem sa chata...vec se desavalo da neko bude banovan sa chata pa onda drugi misle da je sa foruma, ali sta je tu je...uglavnom ne vredi ni pisati dalje, uvek ce biti onih koji se ne slazu sa mnom, ali jbg, ne mogu ih naterati da budu u pravu.. toliko od mene Smile

P.S. Upravo ovo sto je Osini pisao, banujem koga hocu kada hocu, stvarno je besmisleno, jer svakog koga sam banovao, banovao sam sa razlogom, a sad, drugi su to izokrenuli protiv, i prosirili
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:24

Ma vi ste glupi samo se ocete docepati vlasti haha:D jebo vas admin ko da je bitno ko je admin on nista ne radi,cazorla sto je napravio na pocetku napravio je dalje stim adminom mozes supak obrisat ako neko radi sranja slozi se cijeli forum da ga bana i gotovo ostalo nije bitno dali imas ofarbana slova ili ne Very Happy lol
Nazad na vrh Ići dole
Aaron Ramsey

Muški Broj poruka : 176
Datum upisa : 25.03.2013
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:28

Ne bi, sto kazu Kroasani, duljio ovu pricu, jednostavno svaka ti cast i za jedno i za drugo, al ti si isti kao i svi mi. Da bi forum uspeo potrebno je da se svi organizuju, sta sad treba da svako napise sta je uradio za forum i onda on mora imati admina? Kazes da si organizovao Kup Nacija, eto mi koji smo igrali taj turnir mogli smo da istupamo iz njega, izlazimo cim primimo gol, itd i onda bi smo mi bili krivi, a ovako posto je dobro proslo manje vise onda je drugacije.Svaka cast i za drugu ligu, mada je tu po meni od 20 ako si ih doveo, 6,7 ok likova, ostalo decurlija. Pa ti bi hteo admina koji si banovan sa chata na svakih 5 dana zbog duzeg jezika? Takav admin nam ovde ne treba, jer kao sto i sami znate - ovo je zezanje, kad dodjes ovde,dodjes da se iskuliras, pobegnes iz toga sto si raskinuo sa ribom, sto si pao ispit,sto frizerka Jelena nije opet obukla helanke itd ...Znas kako se kaze "Koga zmija ujede, i gustera se plasi" P.S. Vlad, ubaci ovo u sastav da izvuces prolaznu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Diego Cholo Simeone

Muški Broj poruka : 497
Datum upisa : 05.06.2013

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:35

pa ako je vec zezanje sto onda admini banuju cim neko nesto opsuje i to iz zezanja
Nazad na vrh Ići dole
LeBron James

Muški Broj poruka : 235
Datum upisa : 02.06.2013

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:35

Cazorlina reputacija govori sve bio sam na forumu dok je bio glavni admin i malo je falilo da cijeli forum propadne da nije bilo sergia i sadasnjih admina na ovom forumu se ne bi igralo
Nazad na vrh Ići dole
Osini po prasini

Muški Broj poruka : 646
Datum upisa : 31.03.2013
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:36

Caz , da ne bude da se prepirem s tobom ali i mene si par puta banovao iz sobe bez ikakvog razloga al ja ne zameram,samo se secam da si se bahatio nista vise..a i meni je totalno svejedno ko je admin,nikome se ne zameram,ako i budes ti ok je samo da ne bude svadja i sranja a bice toga ako se vratis znas i sam..e zbog toga sam protiv toga da budes admin i nista drugo..ionako se svi samo svadjaju i kenjaju bzvz umesto da igraju ligu kao prosle godine,meni je bas bilo super i nadam se da ce i ove...mada sumnjam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:38

de zatvori ovo govno mislim o cem mi ovdje pricamo jebo vas admin daj te svima admin bit cemo svi admini pa cemo se medusobno banat uu slaphead 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   Uto Avg 13 2013, 21:43

@Ramsey.. "sta sad treba da svako napise sta je uradio za forum i onda on mora imati admina?" Ili ne razumes, ili neces da razumes, ono sto sam ja uradio pripisujete nekom drugom, svejedno, sto se tice banovanja sa chata, ispravi to u "banovanje bez razloga" ono za sta bi ste vi mene ubili da sam ja uradio, a kad neko drugi, to je sasvim u redu..

@LeBron.. Reputacija ne govori nista, ona sluzi za izivljavanje, na primer, kao sto vidis da na svaki moj post neko lupi minus, mene boli uvo za to odma da ti kazem.. Sto se tice onoga "malo je falilo da propadne forum da nisu reagovali ramos i sadasnji admin" lol, ramos je pre kopirao igrace, zbog toga je i bio banovan na krace vreme Smile a sadasnji admin nije bio ne registrovan tada
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vracanje Cazorli admina!   

Nazad na vrh Ići dole

Vracanje Cazorli admina!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Aspekti koji ukazuju na povratak bivse ljubavi

Dozvole ovog foruma:Možte odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Kanta :: Kanta-
Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovaratiSkoči na: