www.fb.com/rs4v4

PrijemKalendarTabelaFAQ - Često Postavljana PitanjaLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Napiši novu temu   Odgovori na porukuShare | 

Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Hamsik

Muški Broj poruka : 152
Datum upisa : 23.03.2013
Godina : 23

PočaljiNaslov: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   Pet Avg 09 2013, 17:04

Eh ovako, imam gadan belaj sa primarnim kompjuterom.. frka je sto na ovom ne mogu igrati hax normalno jer je uzas, pored pinga i slika mi mala dok igram 4v4..

Pa ako ko moze da pomogne, ko ne moze neka zaobidje temu.. da se ne bih bacao u trosak i placao nekog strucnjaka ako je neki nebitan problem da ga i ja popravim.. U sustini, prije par dana mi je mnogo krčao zbog ventilatora i kad sam ga ugasio jednom vise se nije mogao upaliti.. Prosto lampica blinka non stop (lampica=ona pored turn on dugmeta koja zeleni kad se komp upali Very Happy ), i radi toga mi komp ne reagjue ni na kakvo paljenje i udaranje dugmeta..

prvo sam konto da nije do napojne pa sam je zamjenio i stavio u ovaj komp koji radi, tako danije do nje.. ventilator sam sinoc ocistio, a danas sam komp usisao, tako da je potpuno ociscen.. svi kablovi su prikljuceni 100%, ako neko sumnja da bi ovo mogao biti problem neka se javi pa da postavim sliku kompjutera.. eh, par dana prije nego sto ce se pokvariti zagrijavao mi se komp, mozda je i do toga, jel Very Happy

i jos jedna stvar, lampica blinka konstatno kada je kabal ukljucen u struju, jedino ne blinka kada iz maticne izvucem male zice koje vode do lampice.. tada ne blinka, a kad ih opet uštekam ponovo samo blinkce..

tako da, ako ima iko da se razumije u komp i zna sta bi mi popravilo ga i ustedilo koju banku neka pise..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Kubalionzzale

Muški Broj poruka : 489
Datum upisa : 31.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   Pet Avg 09 2013, 17:19

zvrci li kao da je upaljen kad ga, pa upalis Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Blascikovski

Muški Broj poruka : 80
Datum upisa : 13.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   Pet Avg 09 2013, 17:38

Hamsik ja kad upalim kompjuter neki put on zuji...
Do pre 7 dana mi se gasio kompjuter i bio je vreo mogao sam svinju da ispecem....
Nisam znao do cega je ali sam se iznervirao i otvorio kad ono zamalo da se ugusim od prasine koja je bila na hladnjaku pozadi...Ocistio sam i sv je u redu...samo mi se sinoc ugasio zato sto sam mogao da ispecem i svinju i janjetinu na njemu...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   Pet Avg 09 2013, 17:59

Kupi novi komp Smile
Nazad na vrh Ići dole
LeBron James

Muški Broj poruka : 235
Datum upisa : 02.06.2013

PočaljiNaslov: Re: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   Pet Avg 09 2013, 18:10

Hamšik kao sto sam ranije rekao otvori kuciste sa strane i uzmi usisivac njezno usisaj kuciste i rjesit ce sve problem radi to 1 mjesecno i sve ce biti uredu tako ja radim
Nazad na vrh Ići dole
Hamsik

Muški Broj poruka : 152
Datum upisa : 23.03.2013
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   Pet Avg 09 2013, 18:24

obali ga kazorla Very Happy

jesam, uzeo usisivac i sve gdje je bilo prasine sam usisao prije par sati.. nazalost, jos ne radi..
Nazad na vrh Ići dole
LeBron James

Muški Broj poruka : 235
Datum upisa : 02.06.2013

PočaljiNaslov: Re: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   Pet Avg 09 2013, 19:09

Batali ti to idi u servis Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D   

Nazad na vrh Ići dole

Pomozimo Hamskiu da rijesi problem :D
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pomozite dragi ljudi